Hakkımızda

Dubex, Tvr Dış Ticaret A.Ş. markasıdır. 2019 yılında kurduğumuz kendi tesislerimizde Dubex markasıyla evcil hayvan sektörünün ihtiyacı olan ürünler üretmekteyiz.

Amacımız, evcil hayvan sektörüne hayvan sağlığı açısından sağlıklı, tasarımsal açıdan da yenilikçi, modern ve kaliteli ürünler sunmaktır. Bunun için Ar-Ge birimimiz ciddi anlamda çalışmalarına devam etmekte, ürün çeşidimizi sürekli olarak innovatif ürünlerle hızlı bir şekilde geliştirmekteyiz.

Yüksek üretim kapasitemizle, tasarım gücümüzle ve sunduğumuz kaliteli ürün zenginliğimizle evcil hayvan sektöründe kısa zamanda aranılan üretici konumuna geleceğimize inancımız tamdır.

Tvr Dış Ticaret A.Ş. 2018 yılında kurulmuş olmasına rağmen, firmamız diğer iştirakleri ile hem üretim hem de ticari anlamda orman ürünleri sektöründe 110 yıllık, inşaat sektöründe 52 yıllık, plastik sektöründe 4 yıllık geçmişe ve tecrübeye sahip olmakla birlikte, Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış zincir marketlere de 2016 yılından beri proje bazlı hem üretim hem de ithalat yoluyla ciddi anlamda ürün tedariği yapmaktadır.

Hakkımızda